-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Привітання з Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з наступаючими святами  - Днем Українського козацтва, Днем утворення Української повстанської армії, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, і з головним святом –
Днем захисників і захисниць України! Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину - і   ветеранів війни, і військовослужбовців, і учасників антитерористичної операції та волонтерів, та й взагалі всіх чоловіків та жінок! Сьогодні, на захист рідної землі постав практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою, забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях.
У цей святковий день висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Впевнений, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
В цей день ми також схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.
14 жовтня не звичайний «червоний» день у календарі. Це – одне з найбільших державних свят. Свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.
Тож прийміть мої сердечні вітання зі святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм захисників рідної землі. Щиро бажаю вам мирного неба та родинного благополуччя, козацького здоров’я, незламної волі, невичерпної енергії, добра та наснаги.
Зі святом вас, дорогі наші захисники!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                                              Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ

.