-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Оголошено старт нового етапу конкурсу Благодійна Україна-2021

Щорічно в Україні проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна» засновником якого є благодійна організація «Асоціація благодійників України». Національний конкурс 
«Благодійна Україна» є знаковою подією у благодійному  житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».
У жовтні 2021 року було  Оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го
Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.
Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійного допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2021» - 7 березня 2022 року.
 Переможців відзначатимуть в 18 колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Участь у конкурсі безоплатна.
 Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті WWW.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України - Оксана Лобко, контактний телефон (067) 16-404-11, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Скачати матеріали про конкурс можна  за лінком: https://bit.ly/пакетБУ2021